بیمه درمان گروهی بیمه پارسیان

بیمه درمان گروهی بیمه پارسیان

بیمه درمان گروهی

 

فراهم‌سازی سلامتی كاركنان و خانواده‌های آنان و نیز تامین آرامش ایشان در هنگام بروز بیماری، موضوعی است كه هر سازمان پیشرو آن را بر خود فرض می‌داند. بر همین مبنا است كه سازمان‌ها تلاش می‌كنند با تامین پوشش‌های درمانی برای كاركنان خود، آرامش خاطر را برای آنان فراهم سازند.

  سازمان‌ها بر اساس قانون، موظفند پوشش درمانی صندوق‌های بازنشستگی را برای كاركنان خود فراهم نمایند، اما جبران هزینه های درمان توسط این صندوق‌ها كافی نمی‌باشد زیرا آنها طبق تعرفه‌های خود اقدام به جبران هزینه‌های درمان می‌كنند. بنابراین به منظور جبران مابه‌التفاوت هزینه درمان تا سقف هزینه‌های درمانی به صورت آزاد، طرح بیمه درمان تکمیلی از سوی شركت بیمه پارسیان ارائه شده است.

 

 

بیمه پارسیان ضمن آرزوی زندگی توام با سلامتی و به‌دور از بیماری‌ها و حوادث، با فراهم‌سازی پوشش‌های درمان تكمیلی برای كاركنان موسسات و سازمان‌ها در سراسر كشور، بر این امید است كه بتواند آرامش را در لحظه‌های دشوار بیماری به آنان و خانواده‌هایشان هدیه نماید. هم‌چنین با ارائه تخفیفات گروهی به سازمان‌های با تعداد كاركنان بیش از 1000 نفر، این شركت تلاش نموده تا استفاده از قراردادهای درمان تكمیلی را برای این سازمان‌ها مقرون به صرفه‌تر سازد.

 

darman-1 

1- حداکثر تعهد سالانه برای جبران هزينه های آمبولانس و ساير فوريتهای پزشکی که نهايتاً منجر به بستری شدن بيمه شده در بيمارستان می گردد در داخل شهر 600.000 ريال و در بين شهری 1.200.000 ريال می باشد.
2- حداقل اضافه نرخ برای افراد بالای 60 سال تا 70 سال 50% و برای افراد بين 70 تا 80 سال 100% حق بيمه اضافی می باشد .
3- دوره انتظار جهت استفاده از پوشش زايمان براي گروه هاي زير 250نفر 9ماه و براي گروه هاي 250 الي 1000نفر 6ماه مي باشد. (چنانچه بيمه شدگان ، دوره انتظار را در سال بيمه ای بلافصل سپری نموده باشند مشمول اين دوره نمی گردند، بنابراين در اين قراردادها صرفاً بيمه شدگان جديد مشمول دوره انتظار خواهند شد) .
4- حداقل فرانشيز بابت سهم بيمه گر اول در گروههای کمتر از70 نفر برای کليه تعهدات 40% می باشد و حداقل فرانشيز بابت سهم بيمه گر اول گروههای بيشتر از70 نفر برای کليه تعهدات 30% می باشد.چنانچه بيمه گذار تمايل به کاهش فرانشيز صرفاً برای موضوع بندهای (الف ، ب ، ج) داشته باشد با دريافت حق بيمه اضافی به شرح ذيل اقدام می گردد.

02

5- با توجه به تعداد بيمه شدگان تخفيف های زير را در حق بيمه منظور مي گردد :

01

6- حداقل تعداد بيمه شدگان 50 نفر مي باشد.
7- ارائه تعهدات بندهاي (ب،ج،د،،ه،و،ز) صرفا در رديف تعهدات بيمارستاني انتخاب شده و يا تعهدات بالاي جدول امكانپذير مي باشد.
8- پوشش بيمه ای برای گروههای با تعداد 50 الی 70 نفر حداکثر تا رديف 4 جدول فوق و با 20درصد اضافه نرخ ميسر می باشد و در صورت درخواست تعهدات بالاتر ، با اعلام پرتفوی بيمه ای با اين مديريت هماهنگی گردد .
9- پوشش بيمه ای برای گروههای با تعداد 70 الی 100 نفر حداکثر تا رديف 8 جدول فوق می باشد و در صورت درخواست تعهدات بالاتر ، با اعلام پرتفوی بيمه ای با اين مديريت هماهنگی گردد .
10- حداكثر تعهد موضوع بند (ب) با احتساب بند (الف) محاسبه مي گردد. تعهدات موضوع ساير بندها بصورت مستقل در نظر گرفته مي شود.
11- ارائه پوشش بيمه ای به انجمن ها و اصناف امکانپذير نمی باشد .
12- لازم به توضيح است مسئوليت کليه نرخهای اعلام شده بر عهده مرکز صدور مربوطه می باشد .

  جدول حق بیمه پوشش های اضافه بیمه مازاد درمان گروهی بیمه پارسیان سال 93 

فرانشيز كليه موارد 30 درصد مي باشد
ارائه تعهدات جدول فوق به گروههاي كمتر از 70 نفر امكانپذير نمي باشد.
جهت گروههاي 70 الي 250 نفر صرفاٌ رديف هاي الف و ب قابل ارائه مي باشد.
ارائه بند ز صرفاٌ جهت گروههاي بيش از 1000 نفر مي باشد.
جدول تعرفه فوق تا تاريخ 91/7/1 معتبر مي باشد.

 


بیمه پارسیان در قبال قرارداد بیمه درمان تكمیلی با سازمان‌ها، تامین موارد زیر را برای افراد تحت پوشش این قرارداد تعهد می‌نماید:

  جبران هزینه‌های درمان به شرط بستری و جراحی در بیمارستان و مراكز جراحی محدود (با بیش از 6 ساعت بستری)،دیسك ستون فقرات،شیمی درمانی به شرط بستری بیمه شده، رادیوتراپی،گامانایف آنژیوگرافی قلب و انواع سنگ‌شكن.
  جبران هزینه‌های جراحی مغز و اعصاب مركزی و نخاع (به استثناء دیسك ستون فقرات)،گامانایف، قلب، پیوند كلیه، مغز و استخوان و پیوند ریه و كبد حداكثر تا دو برابر تعهد بیمارستانی.
  هزینه‌های زایمان طبیعی و سزارین.
  جبران هزینه‌های سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسكن‌ و‌ سی‌تی‌اسكن، انواع آندوسكوپی، ام‌ آر‌ آی، اكوكاردیوگرافی، استرس‌اكو،‌ دانسیتومتری.
  جبران هزینه‌های مربوط به تست ورزش،‌تست آلرژی،‌ تست تنفسی، نوار عضله، نوار مغز، نوار عصب و نوار مثانه، آنژیوگرافی چشم، شنوایی سنجی، بینایی سنجی و هولتر مانیتورینگ قلب.
  اعمال مجاز سرپایی شامل: شكستگی‌ها، گچ‌گیری، ختنه، بخیه، كرایوتراپی، اكسیزیون، لیپوم، تخلیه كیست، لیزر درمانی و بیوپسی.
  جبران هزینه‌های مربوط به رفع عیوب انكساری چشم به میزان 3 دیوپتر و بیشتر برای هر چشم.
  هزینه آمبولانس (داخل و بین شهری) و سایر فوریت‌های پزشكی در صورتیكه نهایتاً منجر به بستری شدن بیمه شده در بیمارستان گردد.
  جبران هزینه های خدمات آزمایشگاهی شامل آزمایشهای تشخیص پزشكی،‌ پاتولوژی یا آسیب شناسی و ژنتیك پزشكی،‌ انواع رادیوگرافی، نوار قلب و فیزیوتراپی.
  جبران هزینه های نازائی و ناباروری شامل اعمال جراحی مرتبط، IUI،‌GIFT،‌ZIFT ،‌ITSC‌، میكرو اینجكشن و IVF.
  جبران هزینه های مربوط به خرید عینك طبی و لنز تماسی طبی.
  جبران هزینه های مربوط به خرید سمعك.
  جبران هزینه های مربوط به دندانپزشكی شامل خدمات (‌كشیدن،‌ پركردن، جرم‌گیری، بروساژ، ترمیم، درمان ریشه و روكش)
  جبران هزینه های مربوط به دارو و ویزیت (‌مازاد بر سهم بیمه گر اول)و خدمات اورژانس در موارد غیر بستری .
  جبران هزینه های مربوط به اعضای طبیعی بدن (جهت گروههای بالای 1000 نفر).

 پیشنهاد قرارداد بیمه گروهی اشخاص زیر 250 نفر

download

پيشنهاد قرارداد بيمه گروهی اشخاص بالای 250 نفر

download

 

festival 1

festival 2

 

خرید و درخواست بیمه عمر پارسیان

برترین وب سایت بیمه ای کشور

Cover

بیمه پارسیان بانک پارسیان شرکت گسترش هتل های پارسیان شرکت توسعه ساختمانی پارسیان شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان امین پارسیان شرکت صبا تامین پارسیان شرکت تامین اندیش پارس شرکت خرد پیروز پارسیان شرکت کارگزاری پارسیان شرکت صرافی پارسیان شرکت لیزینگ پارسیان شرکت تامین خدمات سیستم های پارسیان همکاران بیمه پارسیان