اعطای سهام شرکت بیمه پارسیان به خریداران بیمه های عمرو سرمایه گذاری

336

بیمه عمروسرمایه گذاری که در حوزه بیمه های زندگی قراردارد در کشور ما ضریب نفوذ پایینی دارد و این درحالیست که در اغلب کشورهای توسعه یافته و درحال توسعه جزو اقلام اصلی سبد خرید خانوارها می باشد و خرید بیمه نامه عمر در این کشورها امری مرسوم برای اکثر افراد به شمار می رود. در صنعت بیمه کشورمان ، بیمه پارسیان بعنوان بزرگترین بیمه کاملا خصوصی کشور همواره در راه ارتقای بیمه های عمر و افزودن خدماتی که به جذابیت این بیمه نامه بیفزاید سعی و تلاش نموده است و در این راه بیمه نامه های مختلفی ذیل بیمه عمروسرمایه گذاری خود عرضه نموده است. در این میان طرح جدید این شرکت(طرح اعطای سهام به دارندگان بیمه-نامه عمروسرمایه گذاری) که به خریداران خود سهام شرکت را اعطا می نماید از 3 زاویه به سودآوری برای بیمه گذاران این شرکت پرداخته است اول اینکه بیمه گذار یک بیمه نامه عمر می خرد، دوم سرمایه گذاری این بیمه نامه که با سود مرسوم سالیانه بیمه نامه های عمروسرمایه گذاری محاسبه و پرداخت می گردد و سوم اینکه تعدادی از سهام بیمه پارسیان به بیمه گذار تعلق می گیرد. در این راستا مصاحبه ای با عضو هیات مدیره و مدیرعامل بیمه پارسیان انجام داده ایم که در زیر میخوانید:

آقای اویارحسین ابتدا درخصوص اهداف این طرح به هفته نامه بورس گفت: طرح اعطای سهام شرکت بیمه پارسیان به دارندگان بیمه های عمروسرمایه گذاری، با هدف ایجاد ارزش پایدار برای بیمه گذاران محترم و وفاداری هر چه بیشتر آنان ارائه گردیده است. با عنایت به ماهیت بلند مدت این بیمه نامه ، اهدای سهام شرکت بیمه پارسیان نسبت به ترغیب مشتریان در ایجاد تعلق خاطر و حفظ تعهد موثر خواهد بود.
-چه خدمات ویژه ای در این طرح به بیمه گذاران ارائه می گردد؟
شرکت بیمه پارسیان ضمن سهیم نمودن بیمه گذاران در سود سرمایه حاصل از سهام اهدا شده (از جمله سود نقدی سالیانه آن و استفاده از حق تقدم خرید سهام)، مجموعه متنوعی از سبد مالی و بیمه ای با خدمات ویژه را به ایشان ارائه می نماید.

در اين طرح، بیمه گذاران محترم می توانند با خرید بیمه نامه عمروسرمایه گذاری ضمن تامین آرامش و آسایش خاطر ناشی از مزاياي پوشش هاي متنوع بيمه‌اي، اندوخته مطمئن و مناسبي را نيز در پايان مدت بیمه نامه دریافت نمایند و از اين اندوخته به عنوان سرمايه‌اي براي دوران بازنشستگي (بصورت يكجا يا در قالب مستمري) استفاده نمایند. علاوه بر این، با مشارکت در بازارهای سرمایه در سود سهام شرکت بیمه پارسیان سهیم می باشند. در نتیجه، به دلیل ترکیب دارایی ها در این طرح، علاوه بر به حداقل رساندن میزان ریسک متعلقه، ارزش سرمایه گذاری بیمه گذاران روندی رو به رشد خواهد یافت.

شرایط اعطای سهام شرکت بیمه پارسیان به دارندگان بیمه نامه عمروسرمایه ­گذاری

  • زمان اجرای طرح از تاریخ 97/02/28 الی 97/06/08 می باشد.
  • "تاریخ شروع بیمه نامه عمروسرمایه­ گذاری" صادر شده، در طی مدت طرح باشد.
  • درصورتی که درطی مدت طرح میزان حق­ بیمه پرداختی بیمه گذار (از یک یا چند فقره بیمه نامه) به مبلغ 10 میلیون ريال برسد، مجموعا 1000 سهم از سهام شرکت بیمه پارسیان به وی اعطا خواهد شد.
  • در صورتی که بیمه گذار مبادرت به پرداخت حق بیمه زودتر از تاریخ سررسید (تا مبلغ مقرر) در طی مدت طرح نماید، علاوه بر احتساب سود تشویقی علی الحساب، سهام شرکت بیمه پارسیان به وی اعطا خواهد شد.
  • حداکثر تعداد سهام اعطا شده به میزان 1000 سهم و به ازای هر کد ملی بیمه گذار می باشد.
  • بیمه نامه عمروسرمایه گذاری صادر شده، در طی مدت طرح می بایست فاقد حق بیمه معوق باشد.
  • ابطال و بازخرید بیمه نامه عمرو سرمایه گذاری طی سال اول بیمه ای در این طرح امکان پذیر نمی باشد.

festival 1

festival 2

 

بیمه پارسیان

اخبار بیمه پارسیان

Cover

بیمه پارسیان بانک پارسیان شرکت گسترش هتل های پارسیان شرکت توسعه ساختمانی پارسیان شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان امین پارسیان شرکت صبا تامین پارسیان شرکت تامین اندیش پارس شرکت خرد پیروز پارسیان شرکت کارگزاری پارسیان شرکت صرافی پارسیان شرکت لیزینگ پارسیان شرکت تامین خدمات سیستم های پارسیان همکاران بیمه پارسیان