مرکز ارتباطات بیمه پارسیان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان به مناسبت دهه مبارک فجر و به منظور ارتباط و پاسخگویی هرچه بهتر با بیمه گذاران و مشتریان بیمه پارسیان مرکز ارتباطات این شرکت بصورت رسمی افتتاح شد .
این مرکز که به نوعی هم مرکز ارتباط تلفنی ، هم پاسخگویی به سوالات بیمه ای و هم راهنمای مراجعان بیمه پارسیان می باشد با نرم افزارهای به روز و همچنین پرسنل آموزش دیده و حرفه ای راه اندازی شده و از این پس تمامی کسانی که با بیمه پارسیان تماس می گیرند با راهنمایی پرسنل این مرکز در سریعترین زمان ممکن به پاسخ خود خواهند رسید .
آقای اویارحسین عضو هیأت مدیره و مدیر عامل بیمه پارسیان در مراسم افتتاح این مرکز ضمن تأکید بر پاسخگویی و راهنمایی مشتریان و تمام کسانی که در ارتباط با بیمه پارسیان هستند ابراز امیدواری کرد مسیر پیشرفت و تعالی شرکت با ترکیب فن آوری های جدید و پرسنل آموزش دیده همچنان ادامه داشته و بیمه پارسیان را همواره در جایگاه یک شرکت حرفه ای و توانمند در صنعت بیمه کشور حفظ نماید .

322

festival 1

festival 2

 

بیمه پارسیان

اخبار بیمه پارسیان

Cover

بیمه پارسیان بانک پارسیان شرکت گسترش هتل های پارسیان شرکت توسعه ساختمانی پارسیان شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان امین پارسیان شرکت صبا تامین پارسیان شرکت تامین اندیش پارس شرکت خرد پیروز پارسیان شرکت کارگزاری پارسیان شرکت صرافی پارسیان شرکت لیزینگ پارسیان شرکت تامین خدمات سیستم های پارسیان همکاران بیمه پارسیان