برگزاری دوره آموزشی بیمه های مهندسی توسط کارشناسان شرکت مونیخ ری آلمان در بیمه پارسیان

با هدف به روز رسانی دانش بیمه ای کارشناسان بیمه پارسیان صورت گرفت:
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه پارسیان، با هدف ارتقای سطح دانش و به روزرسانی اطلاعات بیمه ای کارشناسان این شرکت، یک دوره آموزش دوروزه بیمه های مهندسی با تدریس دو نفر از کارشناسان شرکت مونیخ ری آلمان در محل ساختمان مرکزی بیمه پارسیان برگزار گردید.

برگزاری دوره آموزشی بیمه های مهندسی توسط کارشناسان شرکت مونیخ ری آلمان در بیمه پارسیان

ابن دوره آموزشی با هماهنگی های انجام شده توسط دفتر تحقیقات و مطالعات بیمه ای و اداره آموزش بیمه پارسیان با شرکت بیمه مونیخ ری آلمان در روزهای 24 و 25 آبانماه در محل سالن کنفرانس ساختمان مرکزی بیمه پارسیان و با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان حوزه های فنی و مرتبط با بیمه های مهندسی این شرکت برگزار گردید.
محتوای آموزشی این دوره که کاملأ با اطلاعات روز دنیا و قراردادها و بیمه نامه های بین المللی انطباق داشت شرایط و کلوزهای بیمه ای BI ،MLOP ،MB ، CAR ، EAR، مدیریت ریسک، تحلیل سازه های مهندسی و همچنین کارگاه آموزشی عملی مراحل صدور و یا پرداخت خسارت بیمه های مهندسی می باشد.

برگزاری دوره آموزشی بیمه های مهندسی توسط کارشناسان شرکت مونیخ ری آلمان در بیمه پارسیان

 مدرسان این دوره دو نفر از کارشناسان و مدرسان خبره شرکت مونیخ ری آلمان بودند که ضمن تدریس و برگزاری کار عملی با کارکنان و پس از بازدید از امکانات آموزشی بیمه پارسیان مراتب رضایت خود را از این شرکت اعلام نمودند. در پایان روز دوم این دوره آموزشی گواهینامه حضور در دوره که به تأئید شرکت مونیخ ری نیز رسیده است به شرکت کنندگان اعطا می گردد.

بیمه پارسیان همواره در ارتقای دانش کارکنان خود جزو شرکت های پیشرو درتحولات صنعت بیمه بوده و آموزش و به روز رسانی دانش کارشناسان خود را جزو اولویت های کاری قرار داده است تا بتواند همواره با آخرین خود را انطباق داده و حتی به فکر بازارهای بین المللی در آینده باشد، پس از برداشته شدن تحریم ها و اعلام آمادگی شرکت های بیمه بزرگ دنیا جهت همکاری با صنعت بیمه کشورمان بیمه پارسیان همواره به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های بیمه کشور در دسترسی و دستیابی به فعالیت های بین المللی پیشقدم بوده و مذاکرات متعدد و دوره های آموزشی بسیاری برگزار نموده است و این دوره نیز که به اذعان کارشناسان و مدیران بسیار سودمند واقع شد یکی از همین فعالیت های پسابرجام بیمه پارسیان به شمار می رود.

برگزاری دوره آموزشی بیمه های مهندسی توسط کارشناسان شرکت مونیخ ری آلمان در بیمه پارسیان

festival 1

festival 2

 

بیمه پارسیان

اخبار بیمه پارسیان

Cover

بیمه پارسیان بانک پارسیان شرکت گسترش هتل های پارسیان شرکت توسعه ساختمانی پارسیان شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان امین پارسیان شرکت صبا تامین پارسیان شرکت تامین اندیش پارس شرکت خرد پیروز پارسیان شرکت کارگزاری پارسیان شرکت صرافی پارسیان شرکت لیزینگ پارسیان شرکت تامین خدمات سیستم های پارسیان همکاران بیمه پارسیان