بیمه پارسیان تندیس زرین برند محبوب را دریافت كرد

بیمه پارسیان تندیس زرین برند محبوب را دریافت كرد
به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل بیمه پارسیان؛ براساس نظرسنجی و آرای اخذ شده از مصرف كنندگان و دریافت كنندگان خدمات در بخش بیمه ها بیمه پارسیان مقام اول برند محبوب و تندیس زرین جشنواره را دریافت نمود.

پس از دو ماه رقابت میان برندهای حاضر در جشنواره، طی مراسمی با شکوه، برندهای محبوب مبتنی بر نظرسنجی مردمی در سال 1393 معرفی شدند و از مدیران برندهای محبوب و جمعی از هواداران مردمی آنها تقدیر به عمل آمد.

مراسم معرفی برندهای محبوب از نگاه مردم با حضور مقامات کشوری، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به همراه مدیران برندهای محبوب و جمعی از هواداران مردمی آنها برگزار گردید. در این مراسم که دهم اسفند ماه 1393، در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار گردید، برندهای محبوب از نگاه مردم معرفی شدند . در این نظرسنجی گسترده ملی بیش از یك میلیون رأی مردمی در 76 گروه کالا/خدمات از طرف مردم دریافت گردید. لذا بر اساس نتایج نظرسنجی، برندهایی که در هر گروه حائز بالاترین تعداد آرای مردمی شده بود به عنوان محبوبترین برند گروه کالایی موردنظر معرفی گردیده و تندیس زرین برند محبوب در گروه موردنظر را دریافت کردند كه در بخش بیمه ها این تندیس به بیمه پارسیان تعلق گرفت.

 

 

festival 1

festival 2

 

بیمه پارسیان

اخبار بیمه پارسیان

Cover

بیمه پارسیان بانک پارسیان شرکت گسترش هتل های پارسیان شرکت توسعه ساختمانی پارسیان شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان امین پارسیان شرکت صبا تامین پارسیان شرکت تامین اندیش پارس شرکت خرد پیروز پارسیان شرکت کارگزاری پارسیان شرکت صرافی پارسیان شرکت لیزینگ پارسیان شرکت تامین خدمات سیستم های پارسیان همکاران بیمه پارسیان