راه اندازی سیستم USSD بیمه پارسیان

 خدمت الكترونیكی متفاوت بیمه پارسیان رونمایی شد

با راه اندازی سیستم دسترسی آسان تلفن همراه (USSD) از این پس بیمه گذاران بیمه پارسیان می توانند به راحتی به خدمات این شركت دسترسی داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه پارسیان؛ در راستای دسترسی آسانتر بیمه گذاران محترم بیمه‌ پارسیان به خدمات این شركت، سیستم USSD بیمه پارسیان با همكاری بانك پارسیان و اپراتورهای تلفن همراه كشور راه اندازی شده است كه بیمه گذاران می‌توانند با استفاده از این سیستم و با شماره گیری كد #701* از طریق تلفن همراه نسبت به استعلام اصالت بیمه نامه های خریداری شده و همچنین واریز حق بیمه خود (در رشته های عمر و غیر عمر) اقدام نمایند.
شایان ذكراست برای استفاده از این سیستم نیاز به نصب برنامه خاصی وجود ندارد و برای كلیه مشتركان تلفن همراه كشور و با هرگوشی تلفن همراه قابلیت استفاده را دارا می‌باشد.

festival 1

festival 2

 

بیمه پارسیان

اخبار بیمه پارسیان

Cover

بیمه پارسیان بانک پارسیان شرکت گسترش هتل های پارسیان شرکت توسعه ساختمانی پارسیان شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان امین پارسیان شرکت صبا تامین پارسیان شرکت تامین اندیش پارس شرکت خرد پیروز پارسیان شرکت کارگزاری پارسیان شرکت صرافی پارسیان شرکت لیزینگ پارسیان شرکت تامین خدمات سیستم های پارسیان همکاران بیمه پارسیان