حضور توانمندبیمه پارسیان در همایش و نمایشگاه تخصصی صدور کالا، خدمات فنی و مهندسی نفت به تركمنستان

نخستین همایش صادرات کالا، خدمات فنی و مهندسی صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به کشور ترکمنستان و نمایشگاه جانبی آن با حضور وزیر نفت آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل بیمه پارسیان همایش یک روزه ایران و ترکمنستان در دو بخش معرفی فرصتهای موجود در ترکمنستان برای صادرات کالا و خدمات مهندسی، بررسی تجربه های موفق در این زمینه همچنین خدمات متقابلی که شرکتها و دست اندرکاران می توانند به یکدیگر ارائه کنند تا صدور کالا و خدمات به بهترین روش انجام شود، و درحاشیه آن نمایشگاه تخصصی صادرات کالا و خدمات مهندسی به تركمنستان با حضور آقای مهندس بیژن زنگنه وزیر نفت در محل هتل سیمرغ تهران برگزار شد كه بیمه پارسیان با پرپایی غرفه تخصصی به ارائه دستاوردها و خدمات خود در این حوزه پرداخت.

حضور توانمندبیمه پارسیان در همایش و نمایشگاه تخصصی صدور کالا، خدمات فنی و مهندسی نفت به تركمنستان


در بخش دیگری از این همایش آقای دكتر دیواندری مدیرعامل بانك پارسیان و رییس هیأت مدیره بیمه پارسیان در خصوص خدمات متقابل بانك ها و صادركنندگان و همچنین آمادگی بانك پارسیان به ارائه بهترین خدمات به مشتریان حوزه نفت و انرژی به ایراد سخنرانی پرداخت.
همچنین آقای سهرابی مشاور مدیرعامل بیمه پارسیان در بخش بعد ازظهر این همایش سخنرانی خود را در خصوص توسعه بازار بیمه انرژی در تركمنستان و توانمندی‌های بیمه پارسیان در این زمینه به حاضرین ارائه داد.
بر اساس این گزارش، شناسایی پروژه های توسعه ای نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ترکمنستان طی ١٠ سال آینده، تبیین چشم انداز بازار صنایع نفت ترکمنستان تا سال ٢٠٢٥، ارائه روند تحولی اندازه بازار صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برخی از اهداف این همایش هستند.
همچنین در راستای اهداف این همایش ، نمایشگاه تخصصی صادرات کالا و خدمات مهندسی با تلاش سفارت ایران ٢٩ الی ٣١ مرداد در عشق آباد برگزار می شود.

festival 1

festival 2

 

بیمه پارسیان

اخبار بیمه پارسیان

Cover

بیمه پارسیان بانک پارسیان شرکت گسترش هتل های پارسیان شرکت توسعه ساختمانی پارسیان شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان امین پارسیان شرکت صبا تامین پارسیان شرکت تامین اندیش پارس شرکت خرد پیروز پارسیان شرکت کارگزاری پارسیان شرکت صرافی پارسیان شرکت لیزینگ پارسیان شرکت تامین خدمات سیستم های پارسیان همکاران بیمه پارسیان