حضور بیمه پارسیان در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

 

شركت بیمه پارسیان با برپایی دو غرفه نمایشگاهی حضوری فعال در كنار شركت های بزرگ حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و صنایع وابسته داشت و نسبت به ارایه آخرین دستاوردها و خدمات بیمه ای خود توسط كارشناسان فنی و تخصصی این حوزه به بازدید كنندگان و دست اندركاران حوزه انرژی اقدام نمود. شركت بیمه پارسیان پس از افتتاح شعبه تخصصی نفت و انرژی، فعالیت خود را در این عرصه گسترش داده و سعی دارد تا با حضور اساتید و كارشناسان مجرب آموزش دیده در این زمینه به جذب پرتفو های بیمه ای این بخش بپردازد.

حضور توانمند بیمه پارسیان در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

در این راستا گروه مالی پارسیان بعنوان یكی از قدرتمندترین و بزرگترین بنگاه های مالی كشور همچون گذشته در این نمایشگاه حضور فعال و بسیار چشمگیر داشت و بیمه پارسیان علاوه بر برپایی غرفه فضای باز جنب سالن 25، در كنار گروه مالی پارسیان آماده ارائه خدمات بیمه ای و پاسخگوی مراجعین و بازدیدكنندگان نمایشگاه در سالن 8 غرفه 24 بود و نسبت به معرفی آخرین دست آوردها و محصولات بیمه‌ای خصوصاً در حوزه انرژی توسط كارشناسان اقدام نمود. همین حضور قدرتمند پارسیانی باعث شد تا مردم بیش از پیش و از نزدیك حاصل تلاش و فعالیت كارآمد و به روز پارسیانی‌ها را مشاهده نمایند و با دلگرمی بیشتری به این مجموعه عظیم بپیوندند. در پایان برگزاری نمایشگاه از سوی مدیر عامل محترم شركت صبا نفت مجری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با لوح تقدیر از شركت بیمه پارسیان تشكر و تقدیر بعمل آمد.

 

festival 1

festival 2

 

بیمه پارسیان

اخبار بیمه پارسیان

Cover

بیمه پارسیان بانک پارسیان شرکت گسترش هتل های پارسیان شرکت توسعه ساختمانی پارسیان شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان امین پارسیان شرکت صبا تامین پارسیان شرکت تامین اندیش پارس شرکت خرد پیروز پارسیان شرکت کارگزاری پارسیان شرکت صرافی پارسیان شرکت لیزینگ پارسیان شرکت تامین خدمات سیستم های پارسیان همکاران بیمه پارسیان