حضور توانمند بیمه پارسیان در نمایشگاه بین‌المللی انرژی

 

بیمه پارسیان با برپایی غرفه نمایشگاهی در دهمین نمایشگاه بین المللی انرژی كیش و حضور فعال در كنار شركت‌های بزرگ حوزه انرژی، نیرو و پتروشیمی و صنایع وابسته به ارائه آخرین دستاوردها و خدمات بیمه ای توسط كارشناسان فنی و مجرب خودبه بازدیدكنندگان و مسئولان حوزه انرژی نمود.

حضور توانمند بیمه پارسیان در نمایشگاه بین‌المللی انرژی     حضور توانمند بیمه پارسیان در نمایشگاه بین‌المللی انرژی

حضور توانمند بیمه پارسیان در نمایشگاه بین‌المللی انرژی     حضور توانمند بیمه پارسیان در نمایشگاه بین‌المللی انرژی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه پارسیان؛ این نمایشگاه از 23لغایت 26 دیماه سال جاری در مركز نمایشگاه‌های دائمی جزیره كیش با حضور بیش از 150 شرکت داخلی و نمایندگان خارجی برگزار شد و بیمه پارسیان نیز با توانمندی در این نمایشگاه اهتمام ویژه خود را به حفظ سرمایه های ملی كشور در بخش انرژی، نفت و پتروشیمی نمایش داده و پذیرای مدیران و دست اندركاران حوزه انرژی كشور و بازدیدكنندگان بود. در خاتمه نمایشگاه از سوی مسئولان سازمان منطقه آزاد كیش و شركت سرمایه گذاری و توسعه كیش و شركت مشاوران نمایشگاهی با اهدای لوح از حضور بیمه پارسیان تقدیر بعمل آمد.

 

festival 1

festival 2

 

بیمه پارسیان

اخبار بیمه پارسیان

Cover

بیمه پارسیان بانک پارسیان شرکت گسترش هتل های پارسیان شرکت توسعه ساختمانی پارسیان شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان امین پارسیان شرکت صبا تامین پارسیان شرکت تامین اندیش پارس شرکت خرد پیروز پارسیان شرکت کارگزاری پارسیان شرکت صرافی پارسیان شرکت لیزینگ پارسیان شرکت تامین خدمات سیستم های پارسیان همکاران بیمه پارسیان