برگزاری همایش سراسری معاونین، مدیران، رؤسای مجتمع های بیمه ای و شعب شركت بیمه پارسیان (سهامی عام)


 دومین همایش سراسری توسعه فروش شركت بیمه پارسیان در سال جاری، با حضور كلیه معاونین، مدیران،‌ سرپرستان مناطق، رؤسا و سرپرستان مجتمع های بیمه ای و شعب با هدف بررسی و ارائه راهكارهای عملی در زمینه توسعه فروش و شناسائی و رفع موانع احتمالی موجود، در روزهای ششم و هفتم آذرماه در محل آمفی تئاتر هتل فردوسی تهران برگزار گردید.
 برگزاری همایش سراسری معاونین، مدیران، رؤسای مجتمع های بیمه ای و شعب شركت بیمه پارسیان (سهامی عام)

اولین سخنران همایش دو روزه مذكور كه با تلاوت آیاتی از كلام ا . . . مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید، مدیرعامل شركت جناب آقای اویارحسین بود كه پس از خیرمقدم به مدعوین، ضمن اشاره مجدّد به اهداف و سیاستهای مدون شركت در سال جاری بر وظایف و مسئولیتهای جمعی كلیه مسئولین شركت در زمینه دستیابی به اهداف تعیین شده تأكید و در ادامه گزارش جامعی از عملكرد 8 ماهه شركت به تفكیك مدیریتها، مجتمع های بیمه ای، شعب و نمایندگان و نیز نقاط قوّت و ضعف واحدها ارائه نموده و انتظارات مدیریت ارشد شركت از مسئولین واحدها در ماه های باقیمانده از سال را برشمردند.
 

تأكید مجدد بر نظارت مستمر و شایسته بر عملكرد كلیه نمایندگان و ارتقاء میزان و سطح آموزش كلیه پرسنل و نمایندگان نیز از جمله بخشهای دیگر سخنرانی مدیرعامل بود.
سپس معاونین مدیرعامل و تعدادی از مدیران شركت، ضمن ارائه گزارش عملكرد 8 ماهه حوزه تحت مدیریت خود ، به برنامه های آتی و نقشه راه شركت در دستیابی به اهداف كلان شركت پرداختند.

برگزاری همایش سراسری معاونین، مدیران، رؤسای مجتمع های بیمه ای و شعب شركت بیمه پارسیان (سهامی عام)
بعدازظهر اولین روز همایش به برگزاری كارگروههای سه گانه اختصاص داشت كه در این كارگروه ها، سرپرستان مناطق، رؤسا و سرپرستان مجتمع های بیمه ای و شعب بصورت مستقیم موضوعات مهم و كلیدی و موانع و مشكلات روز حوزه فعالیت خود را با معاونین و مدیران ستادی مطرح و راه كارهای لازم را شناسایی و تدوین نمودند تا پس از مراجعت به محل خدمت به مورد اجراء بگذارند.
جمع بندی و ارائه گزارش از موضوعات مطروحه در كارگروه ها و همچنین راه كارهای شناسایی و توافق شده در زمینه توسعه فعالیتهای شركت و رفع مشكلات موجود، در روز پایانی همایش توسط معاون پشتیبانی و امور اقتصادی، صورت پذیرفت و سپس مدیرعامل شركت ضمن اشاره مجدد به اهداف، چشم انداز، برنامه راه و انتظارات هیأت مدیره و سهامداران شركت از مسئولین شركت و همچنین آرزوی موفقیت برای حاضرین در همایش،‌ خواستار تلاش مضاعف ایشان در ماه های باقیمانده از سال بمنظور تحقق اهداف و برنامه های سال جاری گردیدند.
مرحله پایانی همایش به معرفی مجتمع های بیمه ای و شعب برتر شركت در 8 ماهه ابتدای سال جاری و تقدیر از رؤسا و سرپرستان آنها با اهدای لوح تقدیر توسط مدیرعامل محترم اختصاص داشت، كه از میان سرپرستیهای مناطق، سرپرستی منطقه شمال غرب كشور، از میان مجتمع های بیمه ای، مجتمع های بیمه ای غرب تهران، همدان و كرمانشاه و از میان شعب، شعبه بندرانزلی بعنوان واحدهای برتر برگزیده شدند.

festival 1

festival 2

 

بیمه پارسیان

اخبار بیمه پارسیان

Cover

بیمه پارسیان بانک پارسیان شرکت گسترش هتل های پارسیان شرکت توسعه ساختمانی پارسیان شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان امین پارسیان شرکت صبا تامین پارسیان شرکت تامین اندیش پارس شرکت خرد پیروز پارسیان شرکت کارگزاری پارسیان شرکت صرافی پارسیان شرکت لیزینگ پارسیان شرکت تامین خدمات سیستم های پارسیان همکاران بیمه پارسیان