بر اساس رتبه بندی نشریه اقتصادی بنكر، بیمه پارسیان اول شد

بر اساس رتبه بندی نشریه اقتصادی بنكر

بیمه پارسیان رتبه اول را در میان شركت های بیمه خصوصی كشور به خود اختصاص داد
بر اساس رتبه بندی اعلام شده در آخرین شماره نشریه معتبر بنكر (نوامبر 2013) بیمه پارسیان به عنوان برترین شركت بیمه خصوصی ایران برگزیده شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه پارسیان در آخرین جدول رتبه بندی شركت های برتر بیمه در كشورهای اسلامی جهان بیمه پارسیان بالاتر از سایر شركت‌های بیمه خصوصی كشور قرار گرفت.

بر اساس رتبه بندی نشریه اقتصادی بنكر، بیمه پارسیان اول شد

در این رتبه بندی كه جدول آن شامل رتبه بندی تمام شركت های بیمه در كشور های اسلامی می شود، بیمه پارسیان در رتبه هفتم كل شركتهای بیمه در كشور های اسلامی جهان و رتبه اول شركت های بیمه خصوصی كشور قرار دارد.
نشریه معتبر اقتصادی بنكر بر اساس آخرین شاخص ها و استانداردهای مالی و اقتصادی اقدام به رتبه بندی شركت های حوزه مالی و اقتصادی جهان می نماید كه رتبه بندی بیمه ها نیز از این قاعده مستثنی نیست و بیمه پارسیان در رتبه بندی اعلام شده در شماره آخر این نشریه كه نوامبر 2013منتشر شده جایگاه بسیار مناسبی را به خود اختصاص داده‌است كه نشان از رشد مناسب فعالیت‌های این شركت دارد. رتبه قابل قبول و مناسب بیمه‌پارسیان در میان تمام شركتهای بیمه كشور های اسلامی جهان نیز از نكات قابل توجه برای صنعت بیمه كشور به حساب می آید.
گفتنی است: نشریه بنکر که یکی از برجسته ترین مجلات بانکی مالی دنیا محسوب می شود، در بیش از ۱۵۰ کشور در سراسر دنیا منتشر می شود و منبعی کلیدی برای اطلاعات و تحلیل های صنعت بانکداری و بیمه به شماره می رود.

بر اساس رتبه بندی نشریه اقتصادی بنكر

به گزارش سایت بنکر ایران (Banker.ir)، برتری بانک پارسیان در شاخص بازدهی سرمایه به این معناست که، اگر چه بانک پارسیان نسبت به برخی بانک های کشور سرمایه کمتری از سوی سهامداران در اختیار دارد، با این وجود در میزان کسب بازدهی از سرمایه در اختیار، موفق ترین عملکرد را داشته است.
مجله بنکر هر ساله 1000 بانک برتر جهان را در شاخه های مختلفی از جمله؛ میزان سرمایه، حجم دارایی، نسبت سرمایه به حجم دارایی، میزان سود، عملکرد(بازدهی) و سایر نسبت های فنی رتبه بندی و معرفی می کند و نام بانک های برتر را رسما در مجله بنکر اعلام می نماید.
شایان توجه است که در روزهای اخیر نیز بانک پارسیان بر اساس رتبه بندی 2013 نشریه بین المللی The Asset مفتخر به دریافت لوح برترین بانک اسلامی ایران و همچنین لوح برترین بانک ایران در بانکداری خرد شد.

festival 1

festival 2

 

بیمه پارسیان

اخبار بیمه پارسیان

Cover

بیمه پارسیان بانک پارسیان شرکت گسترش هتل های پارسیان شرکت توسعه ساختمانی پارسیان شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان امین پارسیان شرکت صبا تامین پارسیان شرکت تامین اندیش پارس شرکت خرد پیروز پارسیان شرکت کارگزاری پارسیان شرکت صرافی پارسیان شرکت لیزینگ پارسیان شرکت تامین خدمات سیستم های پارسیان همکاران بیمه پارسیان