برترین نشان همایش ملی بهره وری ایران به بیمه پارسیان رسید

 نشان زرین هفتمین همایش ملی بهره وری به مدیر عامل بیمه پارسیان، جناب آقای هادی اویارحسین اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان در هفتمین همایش ملی بهره وری كه روز چهارشنبه دهم مهر ماه برگزار شد نشان زرین همایش كه همزمان نمادی از بنگاه همگام با بهره وری نیز می باشد به شركت بیمه پارسیان تعلق گرفت.

برترين نشان همايش ملي بهره وري ايران به بيمه پارسيان  رسيد


در این همایش كه با تلاش انجمن بهره وری ایران برگزار شد جمعی از مسئولین عالی‌رتبه و اقتصادی كشور نیز حضور داشتند و نقطه نظرات و سخنرانی های خود در زمینه اهمیت بهره وری و نقش آن در تحقق اهداف كلان توسعه اقتصادی كشور را ارائه دادند.

نشان ملی بهره وری كه امسال بنگاه های همگام با بهره وری را نیز معرفی نمود. پس از ارزیابی مدارك و مستندات ارائه شده از طرف شركت های مختلف توسط ارزیابان انجمن ملی بهره وری ایران به برگزیده های این ارزیابی اهدا می گردد و نشان زرین بالاترین نشان این ارزیابی و همایش ملی است كه در دوره هفتم آن به بیمه پارسیان اهدا شد.

برترين نشان همايش ملي بهره وري ايران به بيمه پارسيان  رسيد

برترين نشان همايش ملي بهره وري ايران به بيمه پارسيان  رسيد

festival 1

festival 2

 

بیمه پارسیان

اخبار بیمه پارسیان

Cover

بیمه پارسیان بانک پارسیان شرکت گسترش هتل های پارسیان شرکت توسعه ساختمانی پارسیان شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان امین پارسیان شرکت صبا تامین پارسیان شرکت تامین اندیش پارس شرکت خرد پیروز پارسیان شرکت کارگزاری پارسیان شرکت صرافی پارسیان شرکت لیزینگ پارسیان شرکت تامین خدمات سیستم های پارسیان همکاران بیمه پارسیان