همایش سراسری نمایندگان بیمه پارسیان برگزار شد

همایش سراسری نمایندگان عضو انجمن صنفی نمایندگان بیمه پارسیان در هتل المپیك تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان، در این همایش مدیرعامل بیمه پارسیان گفت: لیاقت و شایستگی و تلاش شما نمایندگان عزیز است كه انجمن صنفی نمایندگان شكل گرفته و امیدواریم همگی با تمام توان و قدرتی كه داریم بتوانیم در راستای رسیدن به اهداف عالیه شركت گام برداریم.

اویارحسین با تاكید بر اینكه توجه به فروش یكی از مسائل مهمی است كه در شركت باید سرلوحه تمام فعالیت‌ها قرار بگیرد افزود: پس از ریشه یابی مشكلات شبكه فروش بیمه پارسیان از سال گذشته اقدامات مهمی در دستور كار قرار گرفت تا بسترهای لازم برای فعالیت‌های شركت در سراسر كشور آماده شود و از این رو با جذب نمایندگان جدید در شهرها و استان ها و افزایش اختیارات نمایندگان تا حد زیادی موانع موجود برطرف شد.

همایش سراسری نمایندگان بیمه پارسیان برگزار شد

 پس از سخنان مدیرعامل شركت،‌ امیر عابدینی مدیرعامل انجمن صنفی نمایندگان بیمه پارسیان گزارشی از عملكرد انجمن صنفی ارایه كرد و در ادامه مالک اژدر برزگر صدیق، معاون بیمه‌های غیرزندگی شركت بیمه پارسیان به بحث پیرامون بازاریابی فروش و اصول و فنون مذاكره پرداخت.

در بخش دیگری از این همایش محمدعلی اسدی،‌ معاون پشتیبانی و اقتصادی شركت بیمه پارسیان پیرامون مباحث مالی و مالیاتی اطلاعات مورد نیاز نمایندگان را در اختیار آنها قرار داد و همچنین امین محمدی،‌ مدیر بیمه‌های عمر انفرادی به معرفی طرح‌های جدید بیمه عمر پرداخت.

همایش سراسری نمایندگان بیمه پارسیان برگزار شد

 گفتنی است برگزاری كارگاه آموزشی روان‌شناسی فروش و تقدیر از نمایندگان برتر بیمه پارسیان از دیگر بخش‌های این همایش یك روزه بود.

festival 1

festival 2

 

بیمه پارسیان

اخبار بیمه پارسیان

Cover

بیمه پارسیان بانک پارسیان شرکت گسترش هتل های پارسیان شرکت توسعه ساختمانی پارسیان شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان امین پارسیان شرکت صبا تامین پارسیان شرکت تامین اندیش پارس شرکت خرد پیروز پارسیان شرکت کارگزاری پارسیان شرکت صرافی پارسیان شرکت لیزینگ پارسیان شرکت تامین خدمات سیستم های پارسیان همکاران بیمه پارسیان