بیمه عمر و سرمايه گذاری انفرادی بیمه پارسیان

www.parsian-bimeh.ir  بیمه عمر و سرمايه گذاری بیمه پارسیان

بیمه عمر و سرمايه گذاری طرح انفرادی بیمه پارسیان
آیا تا بحال برای تامین مالی ایام بازنشستگی فكر كرده‌اید؟ آیا مایل نیستید علاوه بر حقوق بازنشستگی و پاداشهای پایان خدمت، سرمایه یا مستمری به عنوان مكمل آن داشته باشید؟ برای تامین آتیه فرزندانتان و فراهم آوردن سرمایه‌ای مناسب برای آنان چه برنامه‌ای دارید؟

برای كاهش تبعات ناگوار حوادث و اتفاقات چه برنامه‌ای دارید؟ آیا می‌دانید درمان بیماریهای صعب العلاج چه مخارج سنگینی دارد؟
قطعا بارها به این موضوعات فكر كرده‌اید و معمولا تلاش می‌كنید تا با پس‌انداز مبالغ مختلف، پشتوانه مالی مناسبی برای خود و خانواده فراهم كنید اما همواره نگران آن هستید كه با وجود تورم ارزش پس‌اندازها كاهش خواهد یافت. برای حفظ ارزش پس‌اندازهای خود چه راه‌حلی دارید؟
بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان این امكان را برای شما فراهم آورده است كه با پس‌انداز مبالغ اندك، ضمن استفاده از پوشش‌های بیمه‌ای و كاهش تبعات سنگین حوادث و اتفاقات ناگوار زندگی، امكان سرمایه‌گذاری حق‌بیمه‌های پرداختی فراهم گردد تا بدین ترتیب ضمن حفظ قدرت خرید پس‌اندازها، سرمایه‌ای مطمئن و مناسب برای استفاده شما و یا دیگر اعضای خانواده تشكیل گردد.
بیمه پارسیان آمادگی خود را جهت مذاكره و ارائه بیمه عمروسرمایه‌گذاری به عنوان محصول ممتاز خود به بصورت جمعی به كاركنان سازمانها اعلام می‌دارد. که دارای مزایا و تخفیفات خاصی است كه برای اطلاع از این مزایا می‌توانید با واحد عمر انفرادی شركت بیمه پارسیان و یا نمایندگیهای بیمه پارسیان در سراسر كشور تماس حاصل فرمایید.

بیمه عمر و سرمایه گذاری انفرادی پارسیان چیست؟

بیمه عمر ‌و ‌سرمایه‌گذاری برگرفته از نوعی بیمه تمام عمر رایج به نام بیمه عمر جامع (Universal Life) می‌باشد، كه در بسیاری از كشورهای جهان به عنوان بیمه‌نامه پیشرو ارائه می‌شود.
 این بیمه نامه تركیبی از یك بیمه عمر و یك اندوخته سرمایه‌گذاری می‌باشد كه علاوه بر ارائه پوشش برای خطر فوت و برخی پوششهای اضافی، درآمدهایی را با تضمین یك نرخ سود سرمایه‌گذاری مشخص در زمان حیات نصیب بیمه‌گذار می‌كند و در ایران به صورت یك بیمه با مدت معین ارائه می‌شود.
پوشش حیات نیز با جمع‌آوری و انباشت بخشی از وجوه پرداختی بیمه‌گذار در یك اندوخته سرمایه‌گذاری، تامین می‌شود و اندوخته مزبور با هدف تامین دوره بازنشستگی یا سایر مقاصد مالی فرد در آینده، تشكیل شده است.
به همین منوال، مبالغ پرداختهای بیمه‌گذار نیز به دو مؤلفه حق بیمه پوشش فوت و سپرده سرمایه‌گذاری (حق بیمه پوشش حیات) تقسیم می‌شود.
شما بر پایه نیازهای خود و خانواده، در ابتدا، میزان سرمایه لازم برای پوشش خطر فوت را انتخاب می‌كنید و با توجه به توان مالی خود، مبالغ حق بیمه و نحوه پرداخت آن را برمی‌گزینید. حق بیمه‌های پرداختی شما پس از كسر حق بیمه لازم برای پوشش فوت و پوششهای اضافی، به اندوخته سرمایه‌گذاری شما افزوده می‌شود.

بیمه پارسیان حق بیمه‌های پرداختی شما را با اختصاص نرخ سود تضمینی در اندوخته‌های شما انباشته می‌نماید. این اندوخته، طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه‌ها و سود آنها، افزایش یافته و پس‌اندازی مطمئن برای رفع نیازهای احتمالی و برنامه‌های آینده شما خواهد بود.
در پایان مدت بیمه، موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری و سود آن به اضافه مبالغ اضافی سود مشاركت در منافع به شما پرداخت می‌شود. در صورت فوت شما در خلال مدت بیمه نیز، سرمایه تعیین شده به علاوه موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری در هر زمان به بازماندگان یا افرادی كه قبلا تعیین كرده‌اید، پرداخت خواهد شد.

basket

بیمه عمر پارسیان

مزایای کلی برای شما و خانواده‌تان


  امكان استفاده از پوششهای بیمه‌ای از بدو تولد تا 65 سالگی
  استفاده از مزایای بیمه‌نامه از 5 سال تا زمانی که سن شما به علاوه مدت بیمه نامه با هم به عدد 70 برسد. مثلا شخص 25 ساله تا 45 سال بیمه می شود.
  تعيين سرمايه فوت از حداقل 30.000.000 ريال تا سقف 2.000.000.000 ريال

  نحوه پرداخت حق بیمه ماهیانه سه ماهه  شش ماهه  سالیانه  به صورت یکجا
  حداقل مبلغ حق بیمه به تومان 30.000 75.000 120.000 200.000 3.000.000


  انعطاف در تعیین مبالغ حق بیمه پرداختی و نحوه پرداخت آن بصورت (ماهانه، سه‌ماهه، شش‌ماهه، سالانه و یكجا)
  می‌توانید به منظور سرمایه‌گذاری بیشتر، مبلغی را تحت عنوان حق بیمه اولیه در ابتدای هر سال بیمه‌ای علاوه بر حق بیمه منظم بیمه‌نامه پرداخت نمایید.
  امكان تغییر شرایط بیمه نامه در طول مدت قرارداد (دانلود فرم مربوطه)
  امكان افزایش حق‌بیمه پرداختی در ابتدای هر سال بیمه‌ای
  تخصیص سود تضمینی سالانه 15% بصورت روزشمار به حساب اندوخته بیمه‌نامه
  بهره‌مندی از سود مشاركت در منافع: علاوه بر اعطای سود تضمینی به حق‌بیمه‌های شما، ما در شركت بیمه پارسیان با توان سرمایه‌گذاری بالا و به كارگیری كارشناسان مجرب در این امر شما را در حداقل 85% منافع مازاد بر سود تضمینی حاصل از سرمایه‌گذاریهای انجام شده سهیم می‌كنیم.
  (سود قطعی تخصیص یافته بر روی مبالغ اندوخته بیمه‌نامه‌ها در سال 88، 89، 90، 91، 92، 93، 94 به ترتیب‌ معادل 24% ، 26% ، 26.5% ، 26.7% ، 24%، 24%  و 20.1% بوده است.)
  امكان دریافت اندوخته بیمه‌نامه بصورت یكجا و یا در قالب مستمری در پایان قرارداد
  امكان استفاده از صندوق اندوخته بیمه نامه از انتهای سال دوم قرارداد

  دریافت وام بدون ضامن و وثیقه تا سقف 90% ارزش بازخریدی بیمه‌نامه (دانلود فرم مربوطه)
  امكان برداشت از صندوق اندوخته بیمه‌نامه برای رفع بخشی از نیازهای مالی (دانلود فرم مربوطه)

  زمان برداشت از حق بیمه از انتهای سال دوم از انتهای سال ششم
  حداکثر میزان برداشت از حق بیمه تا 50 درصد ارزش اندوخته تا 90 درصد ارزش اندوخته


  امکان انتخاب میزان حق بیمه و سرمایه بیمه‌ای به یکی از روش های زیر:
  ثابت باقی بماند.
  برای كاهش اثرات تورمی، سالانه با نرخ منظمی افزایش یابد.
  در طول قرارداد منطبق با شرایط اقتصادی و مالی شما افزایش یا كاهش یابد.

سرمایه بیمه فوت ثابت در طول مدت بیمهسرمایه بیمه فوت افزایشی در طول مدت بیمه

 امكان بهره‌مندی از سایر پوششهای اضافه بیمه‌ای:
  كمك هزینه درمانی برای انواع سرطانها، سكته قلبی و مغزی، عمل باز قلب و پیوند اعضای اصلی بدن تا سقف 300 میلیون ریال
  دریافت سرمایه تا 4 برابر سرمایه اصلی قرارداد درصورت فوت بر اثر حادثه
  دریافت غرامت نقض عضو یا از كارافتادگی دائم ناشی از وقوع حادثه مطابق با شرایط اختصاصی پوشش (بخش اول - بخش دوم)
  ادامه پوشش بیمه ای و معافیت كامل از پرداخت حق بیمه ها در صورت از كارافتادگی دائم و كامل ناشی از حادثه
  ادامه پوشش بیمه‌ای و معافیت از پرداخت حق‌بیمه پوشش ها و هزینه های بیمه نامه در صورت ازكارافتادگی دائم و كامل ناشی از بیماری (دانلود فرم مربوطه)

مزایای ویژه طرح عمر بیمه پارسیان چیست؟

 
    محاسبه سود به صورت روزشمار
در این حالت در هر زمان از سال بیمه‌ای كه بیمه‌گذار درخواست استفاده از صندوق اندوخته را داشته باشد از قبیل دریافت وام یا برداشت، سود اندوخته سرمایه‌گذاری و پرداختهای در خلال آن سال به صورت روز شمار محاسبه شده و قابل استفاده می‌باشد. لازم به ذكر است كه عدم پرداخت سود روز شمار به موجودی اندوخته باعث می‌شود كه استفاده‌كنندگان به طور متوسط از 10%-5% منافع اندوخته محروم گردند كه این امر در بیمه‌نامه عمروسرمایه‌گذاری پارسیان پوشش داده شده است.

 دریافت سود تشویقی در صورت پرداخت حق‌بیمه زودتر از تاریخ سررسید
مبنای تخصیص سود در این بیمه‌نامه براساس تاریخ پرداخت حق‌بیمه بوده نه تاریخ سررسید، بنابراین درصورت پرداخت حق¬بیمه زودتر از تاریخ سررسید، مبلغ پرداختی به اندوخته اضافه شده و از همان تاریخ مشمول محاسبه سود می‌گردد. این ویژگی باعث افزایش مبلغ اندوخته و افزایش نفع سرمایه‌گذاری برای بیمه‌گذار خواهد شد.

 عدم وجود جریمه دیركرد در پرداخت حق‌بیمه
در صورتی که حق‌بیمه‌ها دیرتر از سررسید پرداخت گردد، از همان روزی که پرداخت صورت گرفته به حق بیمه سود تعلق خواهد گرفت و جریمه‌ای بابت دیركرد تعلق نخواهد گرفت. به علاوه تا زمانی كه بیمه‌نامه دارای ذخیره است پوششهای فوت و اضافی به قوت خود باقی خواهند بود و بیمه‌گذار می‌تواند اقساط خود را ادامه دهد.

  امكان تغییر تمام شرایط بیمه‌نامه از جمله میزان و نحوه پرداخت، پوششهای بیمه‌ای، ... در حین قرارداد
   عدم تعلیق بیمه‌نامه در صورت تاخیر در پرداخت حق بیمه و داشتن ارزش بازخریدی

 برخی از معافیتهای ناشی از خرید بیمه‌ عمر

  معافیت سرمایه دریافتی از پرداخت مالیات بر درآمد
  معافیت از قوانین انحصار وراثت
  مصون بودن سرمایه بیمه دریافتی از ادعای طلبكاران

مزایای بیمه عمر پارسیان

 


 

مزایای دقیقتر را در این مطلب مطالعه بفرمایید

پرسش و پاسخ های ویژه عمر پارسیان را اینجا مطالعه بفرمایید

 پيشنهاد بيمه نامه عمر و سرمایه گذاری طرح انفرادی
download
گواهی اطلاع از شرایط عمومی بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری
download

بیمه پارسیان

بیمه پارسیان بانک پارسیان شرکت گسترش هتل های پارسیان شرکت توسعه ساختمانی پارسیان شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان امین پارسیان شرکت صبا تامین پارسیان شرکت تامین اندیش پارس شرکت خرد پیروز پارسیان شرکت کارگزاری پارسیان شرکت صرافی پارسیان شرکت لیزینگ پارسیان شرکت تامین خدمات سیستم های پارسیان همکاران بیمه پارسیان