چرا بیمه درمان و چرا بیمه پارسیان

بیمه های درمان
ارزشمندترین دارایی هر انسان سلامتی جسم و جان او است. اما هیچ تضمینی مبنی بر تامین سلامت انسان در آینده وجود ندارد. از آنجائیكه افزایش روز افزون هزینه های درمان همواره یکی از نگرانی های جدی افراد بوده، لذا جهت آمادگی انسانها در مواجهه با مشكلات اقتصادی كه در اثر بیماری های گوناگون اتفاق می افتد می باید تدابیر مناسبی در نظر گرفت. یكی از این راه‌ها تامین پوشش بیمه درمان می باشد.

چرا بیمه درمان، چرا بیمه پارسیان؟
به هنگام بروز بیماری، نگرانی از دست دادن سلامت بیمار به اندازه كافی برای خود بیمار و اطرافیان وی آزار دهنده است. از طرف دیگر تامین هزینه‌های بستری و اعمال جراحی در بیمارستان‌ها، فشار مالی فراوانی را به آنان وارد می‌نماید. شركت بیمه پارسیان ضمن آگاهی از نگرانی بیمه شدگان با ارائه پوشش بیمه درمان تلاش نموده تا حداقل، دغدغه هزینه های درمان را از دوش بیماران و خانواده های ایشان بردارد. بیمه پارسیان در حال حاضر و در سراسر كشور با بیش از 991 مركز درمانی شامل بیمارستان ها، كلینیك ها و مراكز تصویر برداری قرارداد همكاری داشته و بیمه شدگان با ارائه معرفینامه از شركت بیمه پارسیان می توانند از خدمات این مراكز بهره مند شوند. بدیهی است بیمه شدگان در انتخاب هر یك از بیمارستانهای كشور آزاد بوده و می توانند مستقیماً به هر بیمارستانی كه تمایل دارند، مراجعه كرده و پس از تسویه حساب و پرداخت هزینه های درمانی خود، مدارك پزشكی و صورتحسابهای مربوطه را به شركت بیمه پارسیان تحویل داده، و هزینه های درمانی پرداخت شده را طبق شرایط بیمه نامه دریافت دارند.

 

festival 1

festival 2

 

Cover

بیمه پارسیان بانک پارسیان شرکت گسترش هتل های پارسیان شرکت توسعه ساختمانی پارسیان شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان امین پارسیان شرکت صبا تامین پارسیان شرکت تامین اندیش پارس شرکت خرد پیروز پارسیان شرکت کارگزاری پارسیان شرکت صرافی پارسیان شرکت لیزینگ پارسیان شرکت تامین خدمات سیستم های پارسیان همکاران بیمه پارسیان