چرا بیمه آتش سوزی و چرا بیمه پارسیان

بیمه های آتش‌سوزی
بیمه آتش سوزی پوششی است برای جبران خسارات وارده به اموال و دارائی های منقول و غیرمنقول كه با توجه به نیاز مشتری ارائه شده و با جبران زیان وارده، بیمه گذار را از نظر مالی به حالت قبل از حادثه برمی گرداند.

چرا بیمه آتش سوزی، چرا بیمه پارسیان؟
شما هزینه بسیاری را صرف خرید مایملك خود می نمایید. حال سوال اینجاست كه اگر حادثه ای رخ دهد چگونه خسارت وارده را جبران می كنید. اقدامات بسیاری می توان برای افزایش ضریب امنیت انجام داد. با این حال تجربه نشان داده است كه حتی استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات نیز ضامن امنیت كامل نبوده و نیاز به تمهیداتی است كه در صورت وقوع حادثه آتش سوزی و بلایای طبیعی، خسارت وارده به دارایی های شما جبران گردد. شركت بیمه پارسیان، به شما این اطمینان را می دهد كه با ارائه پوشش های متنوع بیمه ای، آرامش خاطر را برای شما به ارمغان آورده و در صورت وقوع حوادث احتمالی، همراه شما و در كنار شما باشد.

انواع بیمه‌های آتش‌سوزی
شركت بیمه پارسیان به منظور تامین آسایش و آرامش خیال شما هموطن عزیز، اقدام به ارائه انواع بیمه نامه های آتش سوزی برای واحدهای مسكونی (اعم از واحدها و مجتمع های مسكونی)، واحدهای صنعتی، تجاری، اداری، كارگاه و انبارها نموده كه طی آن خطر آتش سوزی و حوادث و بلایای طبیعی را تحت پوشش قرار می دهد. همچنین بیمه پارسیان با ارائه بیمه نامه مسئولیت مدنی در قبال همسایگان، مسئولیت شما در قبال همسایگان را در صورت بروز خطرات تحت پوشش ، بیمه می نماید.

festival 1

festival 2

 

Cover

بیمه پارسیان بانک پارسیان شرکت گسترش هتل های پارسیان شرکت توسعه ساختمانی پارسیان شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان امین پارسیان شرکت صبا تامین پارسیان شرکت تامین اندیش پارس شرکت خرد پیروز پارسیان شرکت کارگزاری پارسیان شرکت صرافی پارسیان شرکت لیزینگ پارسیان شرکت تامین خدمات سیستم های پارسیان همکاران بیمه پارسیان